در صورتی که در سامانه ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام در سامانه کلیک کنید.

 

 

 

ورود به سامانه

برای ورود به سامانه گزینه "ورود به سامانه" را انتخاب کنید. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که به ایمیل شما ارسال شده است به سامانه وارد شوید.

نکات قابل توجه

  • پس از ثبت نام، رمز عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود.
  • رمز عبور را به خاطر بسپارید و پس از اینکه برای اولین بار وارد سامانه شدید، آن را تغییر دهید.
  • عضویت در سامانه برای همه افراد امکان‌پذیر است. با عضویت در سامانه می‌توانید مقالات جدید را ارسال کرده، یا مقالات مورد علاقه خود را از میان مقالات انتشاریافته در سامانه انتخاب کرده و در صفحه شخصی خود ذخیره و مشاهده کنید.  
  • در برخی موارد، رمز عبور به پوشه SPAM ارسال می‌شود. لطفاً در صورتی که ایمیل تأییدیه ثبت‌نام در سامانه را دریافت نکردید، ابتدا به این پوشه مراجعه کنید و مشخص کنید ایمیل‌های دریافتی از سامانه ،SPAM نیستند.
  • در ویرایش جدید سیناوب شناسه پژوهشگر (ORCID)  هم از نویسنده دریافت می شود.

پرسش های متداول و اشکالات

اگر نام کاربری و رمز عبور پس از ثبت نام به ایمیل شما ارسال نشد:

در صورتی که مطمئن هستید در هنگام ثبت نام ایمیل خود را درست وارد کرده اید و بخش Spam ایمیل خود را هم چک کرده اید و مطمئن هستید ایمیلی دریافت نکرده اید، با کارشناس نشریه خود تماس حاصل کرده و مشکل ایمیل را گزارش نمایید.

 اگر رمز خود را هنگام ورود به سامانه فراموش کرده اید:

در بخش ورود به سامانه، گزینه "رمز ورود به سامانه را فراموش کرده ام!"را انتخاب کنید. پس از وارد کردن ایمیل خود، رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال می شود. در صورتی که پس از وارد کردن ایمیل با خطای "نشانی پست الکترونیکی وارد شده نامعتبر است." مواجه شدید، احتمالا ایمیل خود را اشتباه وارد کرده اید و یا با  این ایمیل در سامانه ثبت نام نکرده اید.

 اگر چندین بار با یک نام و نام  خانوادگی، با ایمیل های متفاوت ثبت نام کرده اید:

بهتر است در هر نشریه تنها یک پروفایل داشته باشید و با همان پروفایل تمامی نقش های خود (نویسنده، داور، سردبیر و ...) را ایفا کنید. در صورتی که چند بار در سامانه ثبت نام کرده اید می توانید به کارشناس مجله اطلاع دهید تا پروفایل های شما را ادغام کند.برای این کار  ایمیل اصلی خود را به کارشناس اعلام نمایید تا تمامی پروفایل های شما در یک پروفایل با ایمیل اعلام شده ادغام گردد.

  هنگام ثبت نام پیغام تکراری بودن نام کاربری یا ایمیل دریافت می کنید؟

این پیغام بدین معنی است که این نام کاربری قبلا توسط کاربر دیگری استفاده شده است و شما باید از یک نام کاربری دیگر برای ثبت نام استفاده کنید. برای دریافت رمز عبور جدید به بخش "ورود به سامانه" مراجعه کنید و گزینه "رمز ورود به سامانه را فراموش کرده ام!"را انتخاب کنید

پیغام نادرستی شناسه امنیتی دریافت می کنید:

شناسه امنیتی را به درستی وارد کنید و دوباره گزینه"ذخیره" را انتخاب کنید.